Poviedkový thriller
vychádzajúci z reálnych udalostí.

Doba, do ktorej smerujeme

Ako by sme žili, keby sa stali všetky udalosti, ktoré dnes hrozia? Kniha "Aj toto sa môže stať" sa snaží odpovedať na túto otázku cez silné, sugestívne poviedky, v ktorých sú farbisto opísané naše životy a svet, v ktorom by sme žili. Uvidíte, ako by sa zmenil charakter ľudí, keby extrémne počasie zničilo úrodu a rozvrátilo existujúci poriadok. A ako by vyzerali ľudské vzťahy, keby sa humanoidi s umelou inteligenciou dostali do predaja skôr, než je svet na ne pripravený. Osem poviedok, z ktorých každá ukazuje ľudský charakter, ktorý musí odolať dramatickým zmenám, ktorých dosah sa nedá zvrátiť. Poviedky, ktoré vám ukážu, čo všetko sa môže stať. Možno o rok, ale možno už nasledujúci mesiac.

Reakcie na knihu


"Kus poctivej psychológie, veľké znalosti správania sa stáda ovčanov a poriadna dávka machiavelizmu – to všetko prešpikované slušným rozprávačským štýlom."
Silvia Mahútová

"Nikdy som si neuvedomila, čo by sa mohlo stať, keby sa všetkým občanom tohto sveta na mobiloch zjavila informácia – žiadna sieť. S hrôzou som čítala riadky, v ktorých autor rozvinul svoju fantáziu. A uvedomila som si, že je to možné, môže sa to stať."
Mária Hrnčíriková

Pozrite si upútavku na knihu

Prvý hraný trailer nakrútený na knihu na Slovensku:

O autorovi

Palo Hlubina (1978) je bývalý publicista, autor troch kníh, v súčasnosti sa venuje najmä tvorbe marketingových stratégií a ich realizáciám. V knihe Aj toto sa môže stať využil svoje viac než desaťročné skúsenosti s tvorbou predikatívnych modelov a scenárov pre vývoj budúcich udalostí.


ISBN: 978-80-971810-2-4    Vydavateľ: www.SAMOSA.sk   Kontakt: info@samosa.sk

Všeobecné obchodné podmienky   Reklamačný poriadok